Dziś rozpoczął się Salon Samochodowy w Paryżu, który stał się miejscem europejskiego debiutu Toyoty Camry 8. generacji. W tym samym czasie w autoryzowanym salonie Toyota Romanowski Kraków trwa pierwszy w Europie pokaz tego samochodu dla klientów marki.

 

Toyota Camry, najpopularniejszy sedan na świecie, jest znana jako ikona niezawodności, jakości i precyzji wykonania. Na rozpoczynających się dziś targach motoryzacyjnych w Paryżu zadebiutowała Camry 8. generacji, która w przyszłym roku będzie dostępna w sprzedaży w Europie. Pomimo kilkunastoletniej nieobecności na rynku, model ten cieszy się ogromną popularnością i estymą wśród polskich kierowców, którzy doskonale pamiętają nowoczesne i niezniszczalne Camry z lat 90. i 2000. Ósma generacja sedana średniej wielkości Toyoty ma dynamiczną, muskularną sylwetkę, eleganckie, bogato wyposażone wnętrze oraz mocny napęd hybrydowy.

W dniu europejskiej premiery nowa Camry debiutuje także w Polsce. 2 października odbywa się pierwszy z serii pokazów w wybranych salonach marki. Jeszcze dziś do godziny 19:00 nową generację sedana Toyoty można obejrzeć w salonie Toyota Romanowski w Krakowie.