Zbliża się druga edycja Toyota Off-Road Festival, zlotu właścicieli terenowych Toyot.

Przez 4 dni posiadacze Land Cruiserów, Hiluxów, RAV4 oraz innych samochodów marki z napędem na 4 koła będą pokonywać malownicze trasy Wielkopolski według roadbooków, relaksować się na spływach kajakowych i wycieczkach rowerowych oraz testować w terenie samochody Toyoty. Na uczestników czekają także koncerty, pokazy, biesiady oraz atrakcje dla dzieci.

W tym roku festiwal odbywa się pod znakiem szczególnej rocznicy. W roku 1951 powstał pierwszy samochód terenowy ze znaczkiem Toyoty – Toyota BJ. Był to lekki pojazd o bardzo prostej budowie. Od tego czasu powstało wiele nowych modeli, generacji i linii (Light Duty, Heavy Duty, Station Wagon), ale do dziś samochody off-roadowe Toyoty cieszą się opinią aut niezawodnych, trwałych, o świetnej dzielności terenowej, tak jak legendarna Toyota BJ.
Festiwal potrwa od czwartku 9 czerwca do niedzieli 12 czerwca na Autodromie4x4 we Włościejewkach niedaleko Poznania. Organizatorem jest Land Cruiser Adventure Club. Więcej informacji i zapisy na stronie www.toyotaoffroadfestival.pl.

 

Źródło:
http://www.toyotaoffroadfestival.pl/