Nie od dziś wiadomo, że piękne samochody wyglądają jeszcze piękniej w obecności pięknych kobiet – tę prawdę znakomicie ilustruje materiał z sesji zdjęciowej wykonanej dla Sports Illustrated Swimsuit Issue.

Przed obiektywem znanego fotografa mody i gwiazd showbusinessu Nino Muñoza stanęła zjawiskowa modelka Hailey Clauson, której partnerem na planie był lśniący bielą lakieru Lexus RX F Sport.

Na filmie obserwujemy, jak zmysłowa Hailey pozuje artyście, pełnymi gracji ruchami ustawiając się w idealnej harmonii z wysmakowanymi kształtami nadwozia i wnętrza samochodu. Kamera w mistrzowski sposób ukazuje doskonały styl, wspaniałe kształty i niesamowity temperament – cechy, które świetnie charakteryzują dynamicznego, luksusowego crossovera japońskiej marki.

Imponujące wyrafinowanym designem samochody Lexus stanowią wyjątkowo wdzięczny obiekt dla fotografów wrażliwych na piękno techniki i kobiet. Znakomitym tego dowodem są znane m.in. z miesięcznika VIVA! przepiękne zdjęcia tenisowej mistrzyni Agnieszki Radwańskiej z Lexusem NX, czy publikowane przez magazyn Twój Styl jej fotografie z modelami IS i GS – naszej gwieździe z każdym z nich jest do twarzy.

 

Źródło: https://lexusenthusiast.com, http://www.agnieszkaradwanska.lexus-polska.pl/