Nową twarzą marki Lexus został właśnie Jude Law, brytyjski aktor, producent filmowy i reżyser, znany z takich hollywoodzkich przebojów, jak „Utalentowany pan Ripley”, „Wzgórze nadziei”, „Wróg u bram”, „Sherlock Holmes” czy „A.I. Sztuczna inteligencja”. W tym tygodniu zobaczyliśmy go w najnowszej reklamie czwartej generacji bestsellerowego Lexusa RX, luksusowego SUV-a, który wnosi do życia wyrazisty i ekscytujący styl.

Z tej okazji Lexus zaprasza internautów do wspólnej zabawy. Teraz każdy może sam zdecydować, jakie przygody spotkają niepokornego kamerdynera, który za kierownicą RX rusza na podbój świata blasku i sławy. Wystarczy wejść na stronę http://www.lexus.eu/car-models/rx/life-rx/ i wybrać trzy miejsca, do których uda się nasz bohater. A potem zobaczyć to samo co on własnymi oczyma. Kluczyki do krainy luksusu wręczy nam osobiście Jude Law.

Dla tych, którzy lubią wiedzieć, „jak to jest zrobione” Lexus przygotował film zza kulis. Jude Law oprowadza nas po planie zdjęciowym i zdradza sekrety twórców reklamowego klipu. Aktor ujawnia, w jaki sposób kręcono ujęcia widziane z perspektywy uczestnika zdarzeń, a członek ekipy zdjęciowej opowiada, jak aranżowano sceny z udziałem dwóch gwiazd – człowieka i samochodu. Poznamy też słynnego fotografa gwiazd, Grega Williamsa.